Biathlete Maxim Tsvetkov: biografie, sportovní úspěchy

5. 3. 2019

Svět sportu je neustále aktualizován novými, jasnými a mladými hvězdami v různých disciplínách. Dnes v Rusku je mnoho vynikajících sportovců, zejména mezi zástupci zimních disciplín. Jeden takový horlivý, hladový pro vítězství a slibné lidi je biathletec Maxim Tsvetkov. O jeho osudu a úspěších v odborné oblasti budeme hovořit podrobně v článku. Maxim biathletek květiny

Obecné informace

Maxim Tsvetkov - mistr sportu mezinárodní třídy. Narodil se 3. ledna 1992 v oblasti Vologda, město Babayevo. Růstový sportovec je 182 centimetrů. Na znamení horoskopu - Kozoroh. Je poručíkem ozbrojených sil Ruské federace.

Dětství

Budoucí mistr světa v roce 2017 v relé začal sportovat ve stěnách mládežnické školy nazvané "Start" ve svém rodném městě. Prvním rádcem tohoto muže byl jeho vlastní otec, který investoval do vlastních schopností svého syna, což následně přispělo k dosažení vysokých výsledků a významných vítězství.

Květiny Maxim Sergejevič

Zpočátku byl hrdina článku čistým lyžařem, ale ve věku patnácti přešel do biatlonu a již v první soutěži pro sebe, který se konal v regionu Murmansk, se ukázal být vítězem a šplhá na nejvyšší úroveň podstavce.

Mládež

Ve věku 19 let se Tsvetkov Maxim Sergejevič stal skutečným staříkem všech šampionátů mládeže v biatlonu. Tři zlaté medaile Světového poháru v České republice (2011) se dostaly do prasátka a o dva roky později získal ve Finsku dvě zlaté medaile. Takové úspěchy nemohly zůstat zcela bez povšimnutí vedoucích trenérů v zemi a mladý talent se jim dostal do očí. Pravidelně byl mezi vítězi evropských a světových turnajů mezi juniory a mládeží.

Vzdělávání

Je třeba poznamenat, že Maxim Tsvetkov, jehož biografie je uvedena níže, nežije pouze sporty. Ten chlap si dobře uvědomuje, že biatlon nebude vždy v jeho životě, a proto by měl být nejvzdělanější osobou. Proto mladý muž obdržel diplom z Moskevské státní univerzity humanitních oborů pojmenovaný po Sholokhovovi se zaměřením na psychologii.

Maxim květiny biografie

Ale sportovec tam také nezastavil. Rozhodl se pokračovat ve svém self-improvement a stal se studentem na Moskevské akademii tělesné kultury, kde se naučil všechny jemnosti řízení ve sportu.

Na nejvyšší úrovni

Biathlete Maxim Tsvetkov začal svou kariéru poměrně silně mezi dospělými. V roce 2013 na Světovém poháru, který se konal v Holmenkollenu, už byl ve svém prvním závodě, byl schopen přijmout osmý řádek finálového žebříčku. A to je velmi dobrý výsledek pro debutanta, který slibuje velké vyhlídky. V roce 2014 se mladý muž, který se v týmu stal, stal vítězem ve 12,5 kilometru na mistrovství Evropy.

Je třeba poznamenat, že jako biathletek Maxim Tsvetkov se cítí více sebejistý a důvěryhodný v závodech v závodech a smíšených závodech. Jak sám sportovec říká, v takových soutěžích, na rozdíl od jednotlivců, se na první pohled dostává schopnost pracovat v týmu, což ho již významně mobilizuje a zvyšuje stupeň odpovědnosti za konečný výsledek svým kolegům a fanouškům. mistr světa 2017 v relé

Současně, s každým závodem, Maxim střílí na cíle lépe a lépe, což samozřejmě ho řadí do vyššího žebříčku. Zejména na začátku roku 2016 získal Tsvetkov díky bezchybnému střelbě na pátém místě a o týden později opět nepovolil promastery na střeleckých tratích, překonal cílovou čáru ve druhém sprintovém závodě. Bylo to opravdový tlakový záznam sportovce v té době. Samozřejmě, takový obrovský závazek a odhodlání slibují sportovce slibnou vyhlídku.

Osobní život

Tsvetkov Maxim Sergejevič je nejmladší člen mužského týmu biatlonů, ale to mu v žádném případě neumožnilo, aby se stal rodinným mužem. Dne 2. srpna 2014 se oženil s Anastasií Serebryakovou, absolventkou filologické fakulty Vologdské pedagogické univerzity. Pár se setkal před svatbou dva roky a milenci se setkali v jedné z dnes známých sociálních sítí.

Samozřejmě, dívka si uvědomuje, že není snadné být manželkou profesionálního sportovce, který obhajuje českou zemi na mezinárodní úrovni. Manželé jsou nyní zřídka vidět, ale mladí lidé jsou přesvědčeni, že jejich nejlepší a nejšťastnější roky budou ještě před námi. Mimochodem, rodina plánuje žít v Vologdu, aby byla co nejblíže svým rodičům.

Maxim květiny sportovní úspěchy

A sportovec sám si pamatuje nejen své příbuzné, ale také navštěvuje svou sekci ve své malé vlasti, která kdysi mu dal život. Tam se setkává s dětmi a motivuje je k dalšímu vzdělávání. Někdy Maxim stráví ranní cvičení v ulicích svého rodného města. V jednom ze svých rozhovorů řekl náš hrdina, že byl velmi potěšen, když do jeho třídy přišli nejen mladí lidé, ale i lidé starší generace.

Dnešní den

V roce 2017 dosáhl biathletec Maxim Tsvetkov ve svých sportovních aktivitách tak vysoké výsledky, že jeho předchozí úspěchy prostě vybledly. Byl jedním z těch, kteří se zúčastnili v závodě 4 × 7,5 km, který se konal v Hochfilzenu jako součást mistrovství světa a získal zlaté medaile. Ruský tým zahnal vzdálenost za jednu hodinu čtrnáct minut a patnáct sekund.

Ve stejném roce se Maxim zúčastnil světových her mezi vojenskými pracovníky, kteří se konali ve městě Soči od 22. do 28. února. Tato soutěž, pořádaná Mezinárodní radou vojenských sportovců, se cítí skvěle. On byl první v sprintové vzdálenosti 10 kilometrů a vítěz v týmové soutěži v závodě za stejnou vzdálenost. Ve zmíněném relé byl třetí.

Maxim květiny sportu mezinárodní třídy

Na podzim letošního roku Maxim Tsvetkov, jehož sportovní úspěchy závidí mnoho vážných konkurentů z jiných zemí, znovu dával důvod k radosti všem svým fanouškům. To se však netýkalo biatlonu, ale jeho vysoké aktivity v sociálních sítích. Mladík začal svůj blog na populárním mezinárodním internetovém kanálu YouTube. S pomocí tohoto zdroje Ruska ukazuje každému různé školení a školení národního týmu Ruské federace a také sdílí své myšlenky na různá témata. Fanoušci mají nyní v každém okamžiku velkou příležitost vidět svého nejoblíbenějšího sportovce v neformálním prostředí a pochopit, jaké to je v každodenním životě, když neexistuje oficiální atmosféra.

Současně není "YouTube" jediným místem na World Wide Web, kde se nachází Tsvetkova. Maxim má také vlastní oficiální oficiální webovou stránku, která je zdobena poměrně lakonickými a klidnými tóny, ale poskytuje návštěvníkům veškeré potřebné informace o sportovce.