Evgeni Rylov: mistr světa plavání a olympijský medailista

16. 3. 2019

Jevgenij Rylov, jehož plavecká biografie bude popsán níže, je dnes s důvěrou v elitě světového plavání, stal se bronzem medailistou olympijských her ve svých dvacátých letech, vyhrál mistrovství světa v roce 2017 v jasném a krásném boji.

Začátek cesty

Jevgenij Rylov se narodil v roce 1996 v Novotroitsku. Jeho otec byl profesionálním fotbalistou, hrál za Uralmash, cestoval hodně kolem Ruska a jako výsledek, do konce své kariéry, skončil v Novostroitskaya Noste.

V životě Jevgenije Rylova se nejprve objevilo plavání s cílem oživení. Chlapec byl často nemocen a bylo doporučeno, aby šel do sportu, aby posílil jeho imunitu.

Syn profesionála a trenéra, hrál také fotbal, ale brzy se soustředil výhradně na výcvik v bazénu. Eugene čenich

Ve věku deseti let skončil chlapec v Moskvě, kde začal trénovat v skupině Gulnary Romanadze, ale brzy se přestěhoval do svého současného učitele Jevgenije Mishina.

Ve věku patnácti let se Zhenya plně rozhodla pro volbu své oblíbené disciplíny. Nejlépe si zaplatil na zádech a získal tak své první juniorské ceny. Zvláště dobře prodoliv vzdálenost 200 metrů, protože, protože neměl velmi dobrý start, on byl rozlišován rychlostí vytrvalost a vyrovnal ztracené v posledních částech.

V roce 2012 si Jevgenij Rylov zlomil národní rekordy na 100 a 200 m a o rok později zasáhl všechny fanoušky a získal tři zlaté na juniorském šampionátu kontinentu.

První vítězství

Do roku 2015 se Jevgenij Rylov bezbolestně přestěhoval na úroveň dospělých, okamžitě se stal jedním z nejlepších plavců v zemi. V devatenácti letech šel na své první mistrovství světa, které se konalo v Kazani, kde ho očekával tvrdý a konkurenční boj s uznávanými vůdci světa - Mitchem Larkinem, Radosem Kavetskym a mnoha Američany. čenichy Eugene

Nikdo se vážně nezúčastnil včerejšího účastníka v juniorských soutěžích, ale Rus byl dobře připraven na turnaj. Získal formu v průběhu turnaje, zlepšil výsledky v každé fázi soutěže a senzačně se dostal do top osm finalistů.

Do finále se rozhodl hlavní favorit, který se stal australským Mitchem Larkinem. Stal se světovým šampiónem a střílel si medailistu na celou sekundu. Na druhém místě se však rozvinula bouřlivá bitva, ve které se Jevgenij Rylov mohl zúčastnit.

Tradičně selhal v prvním segmentu a vsadil na rychlou úpravu. Nicméně relativně neúspěšně strávil třetí část 50 metrů, což je důvod, proč beznadějně za vítězem. Nicméně, Jevgenij Rylov až do poslední chvíle bojoval o druhé místo a podařilo se stát třetím, nakonec zaostal za stříbrným medailistou Kavetským symbolickým 0,01 sekundy.

Olympijské vyžití

Pro olympijské hry v roce 2016 získal Jevgenij Rylov skvělý tvar a byl připraven bojovat za stejných podmínek na nejvyšších místech. Upravil svou techniku, dosáhl zvýšení rychlosti a také pracoval na rychlejším startu.

V Brazílii se Eugene soustředil ve vzdálenosti 200 metrů, kde měl největší šance na úspěch. Zde musel vzít v úvahu sílu Mitcha Larkina, stejně jako Američana Ryana Murphyho. Toto trio hrálo mezi sebou medaile v poslední den soutěže. boty evgeny plavání

Ryan Murphy byl nedosažitelný a daleko před konkurencí. Stejně jako v Kazani Evgeny opět ztratil Mitch Larkin, nicméně, když se zlepšil svůj osobní rekord, zaostal za svým soupeřem nikoli před rokem, ale jediný dotek, který byl vyjádřen v číslech jako nevýznamný 0,01 sekundy.

Mistr světa

2017 ruské plavecké mistrovství se stalo výcvikovým místem pro Rylov na mistrovství světa v Budapešti. Zvláště bez napínání, aktualizoval své vlastní evropské rekordy, získal tři zlaté při 50, 100 a 200 metrech a také se podařilo dobře vystupovat v 4x100 metrů dlouhém štafetovém závodě v rámci týmu Moskevského kraje. Evgeni rylov plavec biografie

Zvláště ne skrýval své ambiciózní úkoly, sportovec šel na světový šampionát vodní sporty. Ve vzdálenosti 200 metrů byl nejnebezpečnějším rivem pro něj Ryan Murphy, který se před rokem stal triumfálním olympiádou v Riu.

Mezi dvěma hvězdami plavou na zádech a hlavním bojem o zlato. Evgeni Rylov začal ve svém stylu a trochu se na začátku zotavoval. Nicméně, v posledním úseku byl skvěle zapojen do boje a od roku 2003 získal první zlato pro mužský plavecký tým.