Vodyanov Ivan - úspěšný ruský kulturista

17. 6. 2019

Vodyanov Ivan se od roku 2002 aktivně účastnil soutěží Poháru Ruska. Hrál v tomto turnaji a byl schopen vzít čestné první místo v absolutní kategorii "juniorů" v nominaci "bodybuilding".

Poté v roce 2003 soutěžil Ivan Vodyanov ve dvou turnajích: první byl Moskva Cup, ve kterém se mu podařilo obsadit sedmé místo v kategorii mužů až do 87,5 kg. Nominace, samozřejmě, kulturistika. Druhým je moskevský regionální pohár. Zde získal páté místo v kulturistice mužů v hmotnostní kategorii až osmdesát sedm kilogramů.

Vodyanov Ivan

Kariérní rozvoj

V roce 2010 získal Vodyanov Ivan šest turnajů:

• Mistrovství regionu Lipetsk. Vodyanov vyhrál v mužské kulturní skupině v kategorii do 90 kilogramů.
  • Moskevské mistrovství kulturistiky. Sportovec vyhrál ve skupině mužů v hmotnostní kategorii až 90 kilogramů.
  • Mistrovství Moskevské oblasti. Vodyanov vyhrál mužskou skupinu, hmotnost - až 90 kilogramů.
  • Mistrovství Volga FD. Ivan vyhrál ve váhové kategorii až 90 kilogramů.
  • Mistrovství kulturistiky Ryazan. Vyhrál v kategorii přes 85 kilogramů.
  • Mistrovství regionu Samara. Vyhrál v kategorii až 90 kilogramů.

Vodyanov Ivan kulturistika

Nyní je Vodyanov Ivan znám mnoha, kulturistika je sféra, ve které se mu podařilo dosáhnout významného úspěchu. První místa v různých turnajích a soutěžích výmluvně potvrzují stav sportovce. V Ivanově rekordu však nejsou jen brilantní vítězství. V moskevském poháru vyhrál deváté místo v kategorii váhy až do 85 kilogramů v nominaci "bodybuilding". A v šampionátu regionu Bryansk byl schopen převzít pouze třetí místo. Sportovec se setkal s slušnou konkurencí, nicméně se mu podařilo soutěžit s mnoha rivaly.

Další pokrok

V roce 2011 se Vodyanov Ivan zúčastnil boje o Kaliningradský pohár. Kulturistika je jeho oblíbený sport. Vodyanov vyhrál v kategorii více než devadesát kilogramů. Pohár Lipetskské oblasti - získal první místo ve váhové kategorii devadesát liber. Zúčastnil se mistrovství Rybinsku. Vyhrál v kulturistice, hmotnostní kategorii - přes osmdesát pět kilogramů.

Vodyanov Ivan výška

Vodyanov Ivan se umístil na třetím místě v Moskovském poháru v kategorii až 90 kilogramů jako kulturista. Během své poměrně velké kariéry se šampión zúčastnil pohárů Ruska, Ryazanu a Ryazanského kraje. Hrál ve volgogradských soutěžích a byl znám v řadě dalších. Pokaždé, když se zúčastnil drsné soutěže, ale zoufalá touha vyhrát, nedovolil Ivanu, aby se vzdal. Pokaždé, když kulturista dosáhl většího úspěchu, získal jeho hodnost a autoritu. Dnes už není nováček a on dává rady o přípravě. Nicméně byste neměli hledat tajemství nebo zvláštní metody přípravy Vodyanové. Jak sám sportovec říká: "Klíčem k úspěchu je pracovat s plným nasazením!"

První třídy

Ivan Vodyanov, jehož trénink začal s domácím barbem, několik let trpělivě kráčel směrem k jeho cíli. V té době si vybral Jean-Claude Van Damme jako odkaz. Být zapojen do bojových umění, sportovce pochopil, že je plně schopen dosáhnout stejného přírůstku jako filmová hvězda.

Za dvacet let se Ivan poprvé začal věnovat "houpací židli". Říká se, že je profesionální, bylo docela obtížné a brzy mu kulturista šel hledat nový domov. Brzy byl mladý sportovec šťastný, že se dostal do vážného klubu, kterého se zúčastnili jedinci jako Sergei Shelestov a členové skupiny Alpha.

Brzy byl slibným kulturistou zaznamenán jeden z trenérů a nabídl se, že budou společně trénovat. Tak se začalo skutečné tréninkové školení pro Ivana a o osem měsíců později už soutěží v soutěžích WWF.

Fyzikální indikátory

25. prosince 1980 se narodil Ivan Vodyanov. Výška, váha a fyzický tvar sportovce dnes dosáhly působivého výkonu. Jeho váha v soutěži nepřesahuje sto kilogramů. Mezi ročním obdobím může dosáhnout až sto pět. Sportovec je vždy ve skvělé formě, protože nezastaví svůj trénink. Výška kosočtverce dosahuje 170 centimetrů.

Vodyanov se nedrží speciální stravy, používá pravidelné jídlo. Během období hromadného zvyšování vůbec nepočítá kalorie. Hlavním tajemstvím sportovce je tvrdý trénink, pravidelné návštěvy posilovny a zdravý životní styl.

David Haye: životopis a kariéra