Alexander Sukhorukov - profesionální plavec

14. 4. 2019

Alexander Sukhorukov - profesionální plavec, který se během své kariéry účastnil olympijských her a mistrovství světa. Odšel od neznámého sportovce z Ukhty na světovou sportovní hvězdu.

Začátek sportovní cesty

Alexander Sukhorukov se narodil 22. února 1988 ve městě Ukhta. Od dětství ho jeho matka učil. Je to díky ní, že Sukhorukov miloval vodu tolik. Matka pracuje s dětmi v městském bazénu Ukhta. Od raného věku začal chlapec chodit do sportovních klubů a snil o tom, že se v budoucnu stane známým profesionálním sportovcem. Jakmile se rozhodl zkusit se v plavání a vážně se uklidnit tímto sportem.

V tomto sportu získal své první vítězství ve věku 5 let. Na 25 metrovém štafetu mladý Alexander nebyl rovnocenný. Po tomto vítězství se konečně vzdálil a šel plavat. Tento plavec pracoval s vynikajícím koučingem Fedorovem.

Ve škole Alexander studoval dobře. Vzhledem k přítomnosti dobré paměti se v krátké době mohl naučit lekce a vydat se na vlak. Po nějaké době se Alexander Sukhorukov stal nejvybranějším plaverem ve své škole. Jeho talent byl zaznamenán mnoha odborníky v tomto sportu. Na všech juniorských soutěžích obsadil Alexander ceny.

Sportovec má vynikající šprintu, takže plává na krátké vzdálenosti. Ve věku 13 let získal tento slibný plavec svou první pozici a stal se kandidátem sportovního mistra. Alexander Sukhorukov

Profesní kariéra

V roce 2004 se stal členem národního plaveckého týmu Alexander Sukhorukov. Po této události začal svou dlouhou a úspěšnou cestu v mezinárodních turnajích. Ale Alexander potřeboval čas, aby dosáhl světové úrovně. Teprve v roce 2008 se dozvěděl, jaká je sláva a láska fanoušků. V letošním roce se zúčastnil mistrovství Evropy. Tam získal stříbro. A na mistrovství světa získal v relé 4X100 zlaté medaile.

Sukhorukov byl důležitým členem plaveckého týmu na olympijských hrách v Pekingu. V relayu 4X200 byl náš tým blízko ke zlatým medailím her, ale nakonec ztratil vítězství a stal se stříbrným medailistou. Margarita Mamun a Alexander Sukhorukov

Úspěch na mezinárodních turnajích v roce 2010

Alexander Nikolaevich Sukhorukov v roce 2010 jako součást národního týmu získal zlatou medaili na mistrovství Evropy. Náš tým na závodech 4x100 m, 4x200 m freestyle neměl konkurenci.

A po tomto úspěchu šel Alexander do Světového poháru, který se konal v Dubaji. Náš tým opět získal zlatou medaili v štafetě 4x200 m, s jistotou předjížděním všech známých závodníků. Ruský tým navíc nastavil světový rekord.

Účastnil se ruských soutěží a Sukhorukov si třikrát stanovil národní rekord a pětkrát se stal šampiónem domácího turnaje. Tento plavec vyhrál mistrovství města 21 krát. Alexander Nikolaevich Sukhorukov

Osobní život

O osobním životě Alexandra Šukorůkova nebylo známo až do roku 2013. Letos se tento legendární ruský plavec setkal se slavnějším gymnastkou Margaritou Mamunovou. Poté, co se setkali se Margaritou Mamunem a Alexandrem Sukhorukovem, snažili se navzájem co nejvíce strávit čas v intervalech mezi soutěží.

Společně tráví dovolenou a udržuje fyzickou zdatnost. Po tříletém románu Sukhorukov udělal Mamun nabídku na olympijském míči. Margarita Mamun a Alexander Sukhorukov jsou v současné době jedním z nejoblíbenějších sportovních párů. Fanoušci z celého světa sledují vztahy těchto populárních sportovců a silně podporují své oblíbené. biografie Alexandra Sukhorukova

Ocenění sportovce

Pro velké množství vítězství v mezinárodních prestižních turnajích získal Alexander Sukhorukov titul Ctěného šampióna sportu Ruska. Po úspěchu na olympijských hrách v Pekingu byl sportovec přijat Řád za zásluhy o vlasti 2 stupně. "A na konci univerzity v Kazani získal Alexandr čestný diplom prezidenta země. V tomto Universiade získal zlato ve dvou relé.

Známý plavec má velmi významnou biografii. Alexander Sukhorukov prošel dlouhou cestou na cestě k celosvětové slávě. Nyní je jedním z nejvýznamnějších ruských plavců v historii. V domě je Alexander Sukhorukov pravou legencí. Mladí sportovci vždy uvádějí jako příklad.