Krasokorčík Anna Pogorilaya: kariérní a osobní život

18. 5. 2019

Anna Pogorilaya je slavný ruský krasokorčík, který prokázal vysoké sportovní výsledky v olympijském cyklu 2014-2018. Navzdory skutečnosti, že Pogoriloy se nepodařilo získat kvalifikaci na olympiádu v Pkhenchkhane, fanoušci si pamatovali fanoušci za působivé bruslení a vysoké výsledky.

Dětství a kariéra v juniorech

Ruská krasavice Anna Pogorilaya

Anna Alekseevna Pogorilaya se narodila 10. dubna 1998 v Moskvě. Za čtyři roky se začal věnovat krasobruslení. Na tuzemských ruských soutěžích se v roce 2009 zaměřila na sebe a získala stříbro na ruském šampionátu ve své věkové kategorii.

Během své poslední sezóny se Anna před vystoupením na úroveň dospělých výrazně prohlásila na mezinárodní scéně: podařilo se mu dostat bronz do juniorských finálů Grand Prix a World Junior Championships a také se dostala do prvních pěti v ruském šampionátu.

Na Mistrovství světa juniora byla Pogorilaya druhá pouze se svými přáteli v národním týmu - dokonce mladší a slibnější Elenou Radionovou a Julií Lipnitskou. V rozhovoru po pronájmu Anna poznamenala obrovskou konkurenci mezi jednotlivými dívkami v Rusku. Dívka přiznala, že vstup do světového poháru je úspěšný.

I přes úspěchy před první sezónou dospělých, která padla v olympijském roce, byla bruslařka ve stínu Julie Lipnitské, která také musel jít od mladých dospělých až po dospělé.

Sezóna 2013-2014

Sezóna 2013-2014 se stala dvakrát zodpovědnou za ruské krasavce Anna Pogoriloyová. Po prvních úspěšných vystoupeních závodníků v ženských soutěžích začali fanoušci a tisk vážně diskutovat o možnosti vstupu na olympijské hry v Soči.

Samotná Anna při komunikaci s novináři zdůraznila, že jejím cílem je ukázat na každém kroku dobré bruslení, protože experti položili hlavní naděje na Sotnikovou, Tuktamyshevu a Lipnitskou. Situaci komplikuje skutečnost, že Rusko mělo jen tři kvóty pro účast na Olympiádě z 3 možných.

Na konci první poloviny sezony se Anna kvalifikovala do finále Grand Prix a zachovala si status kandidáta na olympijské hry.

V šampionátu Ruska, kde se vyvíjel boj o účast v hlavním začátku čtyřletého období, se sportovec neporadil s nervy a ukázal svůj nejlepší výkon. Ona se umístila na pátém místě a třetí mezi dospělými soupeři.

Anna Hořící osobní život

Olympiáda chyběla, Anna skončila sezónu se čtvrtým místem na mistrovství světa.

Sezóna 2014-2015

Po olympijské sezoně Anna znovu začala důstojně a dokázala se dostat do finále série Grand Prix. Stejně jako v předchozím roce ale sportovec nedělal na finále na stupních vítězů, zejména ztrácel ruské ženy Elizaveta Tuktamysheva a Elena Radionova, stejně jako americká Ashley Wagnerová.

Ztracené publikum si připomnělo jako silného, ​​ale nestabilního sportovce.

Řeč na mistrovství Ruska byla jedním z nejvíce sebejistých sezony, v důsledku čehož se stala účastníkem evropského a světového mistrovství v roce 2015.

V Evropě si Anna získala bronzovou medaili, aniž by přišla o někoho kromě dvou ruských atletů, ale její zranění jí bránila v dobrém výkonu na mistrovství světa, a v důsledku toho chyby v programech.

Pogorilaya Anna Alekseevna

Po neúspěchu Anna ujistila fanoušky, že se nevzdává a bude pracovat na stabilitě a technické obtížnosti bruslení.

Sezóna 2015-2016

Anna Pogorilaya začala sezónu 2015-2016 mimořádně nešťastná. Po prvním vítězství v malém turnaji v Mordovsku následovalo snížení výsledků. V jedné z etap Grand Prix se Anna ukázala být nižší než sportovní ženy, které byly ve své třídě a dovednostech jednoznačně podřadné, jako jsou Alena Leonová a Li Zijun.

Vzhledem k vysoké konkurenci v národním týmu bruslař téměř ztratil naději na účast v hlavních soutěžích roku. Neočekávaně pro mnohé se jí podařilo ukázat maximum při výběru. Nejen se dostala do národního týmu, ale také zopakovala svůj nejlepší výsledek v ruském šampionátu a získala třetí místo.

Při spálení po pronájmu si všimla, že se jí podařilo skate na její potěšení a prezentovat program v téměř dokonalé podobě.

Tři nejlepší bruslaři z Ruska opět obsadili celé stupně vítězství v mistrovství Evropy. Tentokrát, stejně jako při předchozím kvalifikačním startu, se Anna stala třetím po Evgii Medvedevě a Eleně Radionové.

Anna Pogorilaya na turnaji

Nejlepší v kariéře sportovního úspěchu, Anna Pogorilaya ukázal o dva měsíce později. Vyhrál bronz na Mistrovství světa v Bostonu, prohrál s Medveděvou a mluvil ve své vlasti Ashley Wagner, ale nominálně před druhou krasavicí svého týmu Radionova.

Řekla novinářům o svých emocích z úspěchu, Anna Pogorilaya nazvala tento výsledek "prostě fantastickým".

Sezóna 2016-2017, zranění

V další sezóně pokračovala série velkých úspěchů: Anna vyhrál obě etapy Grand Prix, ve kterých se zúčastnila, a konečně se mu podařilo se objevit s bronzem na pódiu finále. Při zařazení bruslaře do národního týmu na evropském a světovém šampionátu nikdo nepochyboval.

V Evropě Anna Alekseevna Pogorilaya překonala svůj nejlepší výsledek. Získala stříbro, ztrácela pouze na naprosto stabilní Medveděvu a poprvé se do světového poháru dostala jako druhý ruský krasokorčík.

Na Mistrovství světa v Helsinkách však ruská krasavcová Anna Pogorilaya vydala v rámci libovolného programu katastrofální výkon pro sportovce své úrovně a ve finálové tabulce obsadila pouze 13. místo.

Po závažném selhání se sportovec setkal s zraněním a jednou se objevil při velkém startu, ve stadiu série Grand Prix, který ukázal, že nejde o nejlepší výsledek. Po turnaji Anna oznámila svůj záměr seriózně se starat o své zdraví.

Anna Burning sportovní úspěch

Osobní život

Po dlouhou dobu Anna Pogorilaya neřekla tisku o svém osobním životě, ale v červenci 2018 si uvědomila své manželství. Dívčinou zvolenou je Andrej Nevský, který se v minulosti podílel také na krasobruslení.

V září 2018, krasokorčík pokračoval ve výcviku, ale Anna zatím neoznámila oficiální start této sezóny.