Gadisov Abdusalam - šampion v freestyle zápasech v Rusku a ve světě

27. 3. 2019

Abdusalam Gadisov je slavný bojovník, který v Rusku vystupuje freestyle. Je vícenásobným vítězem a šampionem obrovského počtu soutěží. Je znám řady obdivovatelů bojových umění nejen v Rusku, ale i na celém světě. V mládí se angažoval nejen ve volném zápase, ale také v kickboxingu a wushu. Ale nakonec sportovec upřednostňoval klasičtější sport.

Stručná biografie stíhače

Vynikajícím sportovcem je Abdusalam Gadisov. Jeho biografie začala v roce 1989, 26. března. Jeho rodným městem je Makhachkala. Studoval budoucího stíhače v oboru ekonomické univerzity v Rostově. V mládí reprezentoval sportovní školu Dynamo v jeho rodném městě Makhachkala. A přesto se v této budově zabývá.

Strávil celý volný čas v tělocvičně, ale pak si uvědomil, že to nebylo jen silné trénink, ale také dobrá technika. Koneckonců, svalová hmota hraje rozhodující roli v zápase. Během juniorských soutěží Gadisov nemohl chytit hvězdy z oblohy. Ale trenéři se snažili chlapec uklidnit. Řekli mu, že byste se neměli vzdát, že musíte dělat hodně práce a dělat to nejlepší.

Díky jeho úsilí na koberci a samozřejmě jeho talentu se tak silný a agilní bojovník jako Abdusalam Gadis stal vynikajícím sportovcem v Rusku. Jeho národnost je Avar, protože se narodil v dagestánské autonomní sovětské socialistické republice. Ale podařilo se mu získat vyšší vzdělání, i když si vybral absolutně non-atletický výcvikový profil. Abdusalam se chtěl v budoucnu učit jako bezpečnostní ekonom.

Gadisov Abdusalam

Brzy kariéra Gadisova

Abdusalam již v mladém věku získal své první důležité vítězství. V roce 2008 se mu podařilo získat šampionát v zápase v Rusku a o něco později na světě.

Když debutoval mezi dospělými, sportovec se okamžitě začal ujímat role vůdce. Získal titul šampiona v jediném bojovém jediném stylu v Rusku. Ale na dlouhou dobu, aby si udržel tento titul, selhal. Překážkou bylo neobvyklé zranění. Měl příliš často obočí. Navíc měl zápasník problémy s nadváhou.

V roce 2011 se Abdusalam Mamatkhanovich Gadisov přestěhoval do jiné váhy (až 96 kg). A v této váze mohl vyhrát bronzovou medaili v Rusku. Odborníci věřili, že zápasník byl schopen dosáhnout nejlepšího výsledku. Ale to byl debut atlet v nové váhové třídě a olympijští šampioni byli účastníky soutěže. Tak Makhachkala Dynamo ukázala spíše povzbudivý výsledek. Abdusalam Mamatkhanovich Gadisov

Rozmanitost ve sportovním životě Abdusalamu

Gadisov Abdusalam se během své kariéry účastnil řady soutěží a šampionátů. V roce 2012 byl součástí zápasu na olympijských hrách, které se konaly v Londýně. Podařilo se mu jen deváté místo. Ale v tomto případě odborníci obviňují některé viny na turnajové mřížce, protože v počáteční fázi bojů přinesla mladému Gadisovovi nejsilnějšího sportovce na světě - Reza Yazdani z Íránu. V roce 2015 se mistrovství uskutečnilo ve freestyle wrestlingu v Rusku. Abdusalam bojoval proti Vladislava Baytsevovi. Zápasník vyhrál tento boj. V důsledku toho se stal vítězem soutěže. Abdusalam Gadisov biografie

Úspěchy sportovce

Gadisov Abdusalam je ruský freestyle zápasník. Čtyřikrát se mu podařilo vybojovat mistrovství v Rusku, dvakrát v Evropě. Kromě toho získal titul mistra světa, který mu přinesl mezinárodní slávu. Od samého začátku sportu se mu podařilo získat mistrovství v mistrovství světa juniorů, které se konalo v roce 2008. V roce 2010 vyhrál Světový pohár. V roce 2015 dostal Abdusalam čestný titul. Stal se ctěným mistrem sportu Ruska. Kromě toho obdržel pohár Ramzan Kadyrov a také vyhrál Grand Prix Cup Ivan Yarygin.Abdusalam Gadisov výška

Osobní život ruského zápasníka

Abdusalam Mamatkhanovich Gadisov se rozhodl rozloučit se s jeho bakalářským životem v roce 2013. Amina Mutalieva, student práva, se stala jeho zvoleným.

Před svatbou se Amina a Abdusalam setkali dva roky. A mladí lidé se setkali mnohem dříve. Dívka se narodila v obci Avar v Kuletsmě. Tam tam vyrostl otec Gadisova a sám tento sportovec navštívil tuto vesnici. Svatba se hrála podle lidových tradic. Mezi pozvanými hosty byli všichni trenéři a sportovní vůdci zápasníka. Gadisov se dokonce rozhodl vyzvat k oslavě celého zápasu v Dagestanu. Zajímavé je, že manželství negativně neovlivnilo kariéru sportovce a naopak. Po svatbě získal v řadě významných a prestižních bojů vítězství. Abdusalam Gadisov národnost

Zajímavé fakty

Zápasník Abdusalam Gadisov je známý v Rusku a po celém světě. Výška, hmotnost sportovce - 181 cm a 97 kg. Je třeba poznamenat, že zápasník byl opakovaně pozván, aby se účastnil profesionálních MMA mistrovství, jinými slovy - v turnajích zápasů bez pravidel. Jedná se o velkolepý sport, který vyžaduje nejen sportovní trénink, ale také dovednosti v hraní na scénických snímcích. V tuto chvíli se sportovec z Dagestanu odmítá zúčastnit tohoto sportu. Ale nepopírá, že v budoucnu může souhlasit, že bude soutěžit v MMA. Gadisov Abdusalam je považován za jednoho z nejlepších bojovníků Ruska a světa. Zasloužil si úctu a popularitu, protože vynaložil mnoho úsilí na úspěch v soutěžích freestyle wrestling.