Hasan Baroev: životopis, sportovní úspěchy a osobní život sportovce

23. 3. 2019

Hasan Baroev vynaložil velké úsilí na rozvoj sportu v Rusku. Dříve zastupoval stát na nejvyšší úrovni soutěže jako bojovník klasického stylu a nyní zastává funkci ministra tělesného sportu a mládeže Severního Osetska. V současné době předává své poznatky mladší generaci, zlepšuje a zlepšuje tento systém rodné republiky. V článku se dozvíme, jaké výsledky dosáhl zápasník, a poznat jeho osobní život.

Dětství a mládí

Životopis Hassana Baroevy pochází z města Dushanbe. Kvůli současné napjaté situaci v Tádžikistánu v roce 1992 rodina emigrovala do svých rodných zemí.

Hassan Baroev - vítěz

Starší sestra přivedla nášho hrdinu do volného stylu, tam byly jen tři, ale tato disciplína nepřinesla žádné zvláštní dojmy. Dále se mladý muž zajímal o grecko-římský zápas, ve kterém pilně pracoval s nejlepšími trenéry, například Vladimírem Uruymagovem. Mentors viděli skvělou a vynikající atletickou budoucnost pro chlápka, přestože první zápas skončil neúspěchem.

Mladý sportovec pokračoval v tréninku ještě pilněji a zapomínal na hořkost porážky, což mu přináší první medaile a poháry. Triumfy na koberci se staly častějšími, následovaly pozvánky do juniorského národního týmu a poté do juniorského týmu. V roce 2000 se sportovec přestěhoval do Moskvy, kde se jeho oblíbená aktivita pohybuje na novou úroveň. Takže ve stejném roce zvítězil nad soupeři na Mistrovství světa juniorů v hmotnostní kategorii až do 97 kg a již v dalším dokazuje svou neporazitelnost v hmotnosti až 130 kg. Hovořícím pro hlavní tým v roce 2003, stráví bohatě konkurenční čas, stoupá na nejvyšší úroveň mistrovství a podstavce světového poháru, ztrácí pouze na mistrovství Evropy.

Světlá konfrontace čekala náš hrdina na nadcházejícím mistrovství Ruska v roce 2004, jehož výsledky odhalily zástupce země na olympijských hrách v Aténách. V boji byl velmi zkušený soupeř - Yuri Patrikeev, dvakrát vítěz Evropského mistrovství. A tento střet těžkých závaží se odehrával ve finále, kdy se Hassan Baroev stal vítězem a získal lístek do Řecka. Extrémně nespokojený, Patrikeev získal arménské občanství, později se stal i vítězem Olympijských her 2008.

2004 olympijských her

Olympijské hry v Aténách

Náš krajan přišel do soutěže jako favorita, ovšem potvrdil jeho status. Ve finále se vůdce musel rozhodnout v boji mezi ruským a zápasníkem z Kazachstánu Georgy Tsurtsumia, který v semifinále překonal vítěze OI-2000 Roll Gardnera. To může být vidět jako na fotografii Hassan Baroev sotva drží zpět emocí, přičemž palmu. Za 21 let obdrží veřejné uznání a čestný titul příjemce Alexander Karelin.

Vítězství na olympiádě

Pokračování v kariéře

Po soutěži se sportovec rozhodl udělat pro sebe krátkou přestávku, ale o rok později se vrátil do sportu. V roce 2006 opět nebyl žádný rival schopný překonat naši těžkou váhu, ale v Evropě získal bronzovou medaili.

Následující rok, v evropské aréně, zápasník stál opět na vrcholu podstavce, a na světě byl mistr, který obejde našeho krajana. Toto je kubánský sportovec Michail Lopez Nunez, který začíná ovládat bojovníky klasického stylu.

Nálada před bojem

V předvečer výpravy na olympijské hry v Pekingu Hassan zvítězil na Grand Prix Ivana Poddubny, čímž získal místo v týmu, ale kdysi ruský a nyní arménský sportovec Yuri Patrikeev vyhrál mistrovství Evropy. Na olympijských hrách v roce 2008 přichází Rus do finále, ale je méně než Nunes. Vedle uznání a vděčnosti fanoušků získává titul vicemistra a finanční odměnu od vlády Hassana dar nového "Bentley" od Suleimana Karimova.

Pokračování úspěšné kariéry

Třetí výstup na "Olympus" a sportovní řízení

Sportovec chtěl zvítězit, aby skončil konfrontaci s kubánci. Nejprve naši sportovci vyřadili Michaila Lopeze zpět v roce 2004 a po nějaké době se mu podařilo vybojovat nejvyšší medaili v Pekingu. Poté, co ukázal svou vynikající úroveň v Rusku, stejně jako v Evropě, odešel na olympiádou v Londýně. Sny se ukázaly být jen sny, protože sportovec má 14. místo a Núñez opakuje Karelinův rekord a vyhrál 3 zlaté. Další útočnou skutečností je, že Patrikáři porazili.

Po přezkoumání vzorků krve v roce 2008 Mezinárodní olympijský výbor zjistí zakázanou látku - turinabol. Stane se to po 8 letech, v souvislosti s tímto sportovcem ztratí stříbro. Odvolání nepřineslo žádné změny.

Role ve filmu

Osobní život

Na své stránce na Instagramu, Hasan Baroev a jeho manželka vypadají velmi šťastně. Sportovec sám neradi inzeruje svůj osobní život, rozšiřuje rozhovory o své práci a osobních zásluhách. On hrál v několika ruských filmech, kde nejvýznamnější role se konala ve filmu "srpen. Osmý. "

Škola

Nyní ministr sportu Severní Osetie - Alania miluje vedení otevřených školení a může snadno navštívit školu, kde se baví s kluky. Někdy se sám ochutná, ne odmítá zbavit se školáků.