Paul Dillet - slavný kanadský kulturista

27. 3. 2019

Paul Dillet - kulturista z Kanady. Amatérské nestandardní metody výcviku. V roce 1999 získal prestižní soutěž "Night of Champions". On byl v top 4 "Olympia" (1994). Článek popisuje biografii sportovce.

Úvod do kulturistiky

Paul Dillet se narodil v Montrealu (Kanada) v roce 1965. Budoucí kulturista vyrostl jako aktivní dítě a od dětství měl rád sport. Paul miloval hrát fotbal. Po studiu se mu podařilo dostat se do velkých ligových soutěží a hrát pár ročních období pro tým v Torontu. Dillet se zapojil do fotbalu a šel do tělocvičny. Byl to vysoký muž a měl dobrou genetiku pro rychlejší budování svalů. Po čase začal Paul vypadat jako profesionální kulturista. Proto, mladý muž a rozhodl se dělat tento sport.

podlahová destička

Kariérní start

V roce 1991 odešel Paul Dillet do Severoamerického mistrovství. Tam se umístil na druhém místě a prohrával s Raym McNeillem. Celý příští rok se Pavel připravoval pouze na tyto soutěže. Významně zvýšil svalový objem a podařilo se mu vyhrát. V rozhovoru Dillet poznamenal, že toto vítězství bylo v jeho životě nejžádanější.

Díky své velké velikosti se kulturista rychle stal slavným. Paul ještě nedostal pro kartu a společnost Joe Vader již s ním uzavřela smlouvu. Kromě výjimečné postavy měla Dillette charisma, díky čemuž se sportovec opravdu líbil veřejnosti.

Turnaje

Paul nikdy nebral na nejvyšší místo v soutěži. Během své kariéry získal pouze tři prestižní turnaje: Grand Prix Francie a Německa (1994) a Night of Champions (1999). Oblíbená "Noc" byla Markus Rull, takže po skončení soutěže bylo spousty diskuse o tom, že Paulovo vítězství bylo velmi pochybné. Dillet sliboval fanouškům, že příští rok ukáže ještě lepší formu, aby potvrdil svůj titul v šampionátu. Ale to se nikdy nestalo. Paul se opakovaně pokoušel o Olimpii dobýt, ale nikdy se nedostal do TOP-3. Jeho maximum - čtvrté místo v roce 1994.

Možná, že kulturista prostě neměl štěstí, protože byl vždycky jen pár kroků od vítězství. Nebo snad důvod Paulova neúspěchu byl v jeho specifických metodách výcviku. Na jednom z turnajů Arnold Classic začal Dillette mít silné křeče. Paul byl oblíbený a pravděpodobně by mohl vyhrát. Ale sportovec dokončil svůj výkon nejen na stupních vítězů, ale na schůzi lékaře.

podlahový kulturista

Černý pruh

Po vítězství "Night of Champions", osud Paul nebyl zvlášť potěšen. Měl zdravotní problémy. Z důvodu několika ztrát na soutěžích sponzor uzavřel smlouvu s ním. Dillet navíc rozvedl svou manželku, zkrachoval a dostal se do dopravní nehody. Je zřejmé, že kulturista jednoduše nemůže v takových podmínkách trénovat. Aby se vypořádal se všemi problémy, Dillet musel trvat tříletou přestávku.

V roce 2006 oznámila kulturistka návrat do konkurenceschopné kulturistiky. Fanoušci se těšili, že se na pódiu setkávají s Paulem a doufají, že budou úspěšní. Dillet se rozhodl začít s turnajem Toronto Pro. Ale kulturista získal jen desáté místo. Poté kulturista ukončil svou kariéru.

Paul Dillet Školení

Hrdina tohoto článku se připravuje na turnaje, které nevyužívají standardní schémata. Před ním žádný kulturista nevycvičil tolik. Dillet používal hypnózu, spojil dráty s napětím na svaly, cvičil cvičení stav vášně. Ta byla používána ke zvýšení hladiny adrenalinu, což pomáhá tělu pracovat v plné síle. Jakmile kulturista dokonce experimentoval s projevem prvotních starých instinktů. Zkušenosti se odehrály v lese. Dillet byl hypnotizován a inspirován, aby zachránil mladou dívku, kterou unesl unesl. V tomto stavu byl Paul schopen běžet mnohem víc a rychleji. To byl hlavní úspěch vzdělávacího procesu.

antropometrické údaje podlahy

WBFF

V roce 2007 vytvořil Paul Dillet vlastní kulturní federaci. Říká se tomu Světová federace kulturistiky a fitness (WBFF). Hlavním úkolem bylo přilákat kanadskou mládež pro fitness a kulturistiku. Po založení organizace existovaly pověsti o tom, že cílem je konkurence s IFBB. Ale hrdina tohoto článku je okamžitě vyvrátil.

Současný čas

Nyní je Paul Dillet znám po celém světě. Navzdory skutečnosti, že kulturista nikdy nezískal turnaj "pan Olympia", byl jedním z nejvíce placených kulturistů. Současně zůstala Dillett veselá a otevřená osoba, která nikdy netrpěla horečkou. Bodybuilders jsou často pozváni ke sledování televize v Kanadě. Tam je považován za národního hrdinu, který je stále respektován a milován.

Sportovec se pravidelně účastní různých propagačních akcí, někdy i na charitativním základě. Podlaha se stále houpající v chodbě, udržuje si tvar. V současné době je propagace kulturistiky mezi mladými lidmi jeho každodenní prací. Pro tyto účely otevřel svou federaci. V jednom z rozhovorů uvedl sportovec, že ​​se chce stát člověkem, který zapálil nové hvězdy kulturistiky.