Tenisová hráčka Alisa Kleibanová: vítěz nemožného

Alisa Kleibanová - tenista, který za dva tisíce let byl považován za jednoho z nejslibnějších mladých sportovců. Nicméně, ona musel vydržet vážný souboj s hrozným onemocněním, po kterém se samotný návrat k soudu sám o sobě stal skvělým výkonem pro Alice.

Začněte

Alisa Kleibanová se narodila v roce 1989 v Moskvě. Její matka pracovala jako biolog a její otec pracoval u společnosti MISiS, po níž se rozhodl podnikat a brzy vedl vlastní chemickou společnost. Rodiče chtěli vzít své dceřiné podnikání a napsali je do několika sekcí najednou, mezi které patří rytmická gymnastika, plavání a tanec.

O tenisu se Alice Kleibanová dozvěděla ve věku čtyř let, začalo to s obvyklou hrou se svou matkou. Nicméně, Natalya Levina, matka dívky, se ukázala být velmi účelná a trvalá žena. Nezávisle studovala řadu školicích příruček pro výcvik tenisu a začala se cvičit Alice sama. Alice Klebanov

Věci proběhly hladce a po devíti letech domácí práce s Kleibanovou matkou se stala vynikajícím mladým sportovcem, který dokázal porazit své více připravené vrstevníky.

Začněte profesionální kariéru

Již ve věku čtrnácti let se dívka rozloučila s dětmi a začala svou kariéru profesionálního tenisového hráče. Mladé období bylo docela úspěšné pro Alice, byla to třetí raketa světa mezi dívkami, úspěšně hrála ve dvojnásobných turnajích na turnajích mládeže Grand Slam.

Alisa Kleibanová získala svůj první turnaj v roce 2003 a dosáhla finále soutěže ITF v Číně s výherním fondem ve výši 15 000 USD. Dívka každým rokem získává sílu a úspěšně se snaží o ruce v rozsáhlejších turnajích ITF, které pravidelně sbírají vítězství v pětadvacetitisícovém limitu. Několik let získala téměř deset titulů a získala dostatečné hodnocení, aby se mohla zúčastnit seriózních turnajů WTA. Clayban Alice tenis

Během této doby byl úplně vytvořen perspektivní tenista z Moskvy. Měla mocné hřiště, což vážně brzdilo přijetí míče pro soupeře. Navíc měla skvělou backhand, backhand, která jí pomáhala s dlouhými taktickými kresbami.

Na vrcholu formuláře

Do roku 2008 se Alisa Kleibanová dostane do stovky nejsilnějších tenisových hráčů a trvale se účastní turnajů WTA. Úspěšně střídá výkony ve dvouhře a dvojčatách a Alice je partnerka slavná Elena Jankovičová, která byla považována za jednoho z nejsilnějších sportovců dvoutisícové.

V roce 2008 moskovci začnou mluvit na turnajích Grand Slam. Největší úspěch dosáhla na své oblíbené trávě. Na turnaji Wimbledonu proběhl devatenáctiletý debutant přes kvalifikační síto a podařilo se dosáhnout čtvrtého kola soutěže. Tenistka Alice Klebanová

Alice byla schopna dosáhnout hlavní fáze soutěže na US Open ve stejném roce, kde však vyletěla na druhém kole.

Rok 2010 byl pro Kleybanovu nejúspěšnějším. Ona má dvě WTA tituly a také hraje ve finále prestižního turnaje šampionů. Navíc byly všechny exploity provedeny na tvrdém povrchu, který nebyl považován za oblíbenou vrstvu Alice. Na začátku roku vyhrál turnaj v Kuala Lumpuru, porazil legendu Eleny Dementievu a v září byla šťastná z vítězství nad Klárou Zakopalovou v Soulu.

V rozmezí mezi dvěma vítězstvím, moscovci ztratili ve finále WTA Anny Ivanovičové, který byl v těchto letech považován za jednoho z nejsilnějších tenisových hráčů na světě.

Alisa Kleibanová: nemoc

Hlavním testem v životě Alice nebyla žádná další sportovní událost, ale strašná nemoc. Několik let trpěla neustálými onemocněními, ale vynikající forma kryla zdravotní selhání. Teprve poté, co dívka prošla dlouhodobou zdravotní poruchou, prošla úplná diagnóza, po níž dostala strašnou diagnózu - Hodgkinův lymfom, což je forma rakoviny, která postihla mízní uzliny atletky.

V červenci 2011 oznámila Alisa Kleibanová světu, že je vážně nemocná a přinutila ji přerušit sportovní kariéru, aby zachránila svůj život.

Nemoc ohrozila nejen zdraví, ale i život talentovaného sportovce a sluneční dívky. Alice byla léčena v Itálii. Mizerné, deštivé počasí na podzimní Moskvě by nemělo nejlepší vliv na stav tenisových hráčů.

V důsledku toho odvážný sportovec získal bezpodmínečné vítězství nad nemocí a začal trénovat ihned po léčbě.

Návrat

V roce 2012 se Alisa Kleibanová vrátila na soud po léčbě strašného onemocnění. Podle jejího nejdůležitějšího úspěchu byla skutečnost, že se dokázala vrátit do aktivní kariéry. Začala s malými turnaji ITF, kde získala jeden titul. Alice Klebanovova choroba Později pokračovala ve svém pohybu za větším počátkem. Alice dorazila do druhého kola US Open, dala se do čtvrtfinále Kreml Cupu a poté se zúčastnila finálového utkání Pohár konfederací.

Po nějakou dobu odvážná dívka přerušila svou kariéru kvůli nahromaděným zraněním, nicméně, ona stále pokračuje v soutěži dnes, když se podařilo vyhrát několik ITF turnajů.