Arthur Hill-Gachinsky, životopis

29. 5. 2019

Arthur Hill-Gachinsky je slavný ruský krasokorčík. Prováděno s jednotlivými programy. Na světových a evropských šampionátech získal medaile různých denominací. Má titul mistra sportu mezinárodní třídy.

Životopis sportovce

Arthur Hill-Gachinsky

Arthur Hill-Gachinsky se narodil v Moskvě v roce 1993. V dětství aktivně bruslil na kolečkových bruslích, ve věku šesti let začal pracovat na krasobruslení. Od hlavního města do města na Nevě se jeho rodina přestěhovala v roce 2002.

Zde se poprvé objevil jako svůj osobní trenér. Oni se stali Alexej Mishin, kdo mluvil dříve v páru bruslení s Tamara Moskvina. Jeden čas získal mistrovství SSSR, získal stříbrné medaile na mistrovstvích světa v americkém Colorado Springs a mistrovství Evropy ve švédském Vasterase.

Gachinsky dosáhl v dětských soutěžích vážného úspěchu. A pak jednal pod jménem své matky - Gil.

Debut v turnajích pro dospělé

Arthur Hill-Hachinsky krasokorčík

Arthur Gachinsky dosáhl svých prvních úspěchů v roce 2006, kdy se stal třetím v ruském šampionátu mezi juniory. Příští rok federace krasokorčulování rozhodl se mu umožnit účast na šampionátu dospělých v zemi. V té době měl jen 13 let.

Bylo to jedinečné řešení. Nikdy předtím se takový mladý sportovec neúčastnil ruského šampionátu. Na ledu se zúčastnilo celkem 18 účastníků. Gachinsky zaznamenal 161 bodů a obsadil 14. místo. Vítězem turnaje byl Andrej Gryazev, který získal více než 222 bodů.

Od roku 2008 působil na mezinárodní scéně. Dostal se do finále Junior Grand Prix. Jedná se o roční soutěže, ve kterých soutěží nejlepší sportovci sezóny. Arthur Hill-Gachinsky se ujal osmého, posledního místa. Ve stejném roce opět mluvil na ruském šampionátu. Tentokrát se stalo devátým. Vítězství získal Sergej Voronov.

První ocenění

Arthur Hill-Hachinsky krasokorčík a jeho žena

V následující sezóně se Gachinskij opět rozhodl pro Grand Prix Junior a znovu se z něj stal poslední místo. Dostal se do ruského národního týmu na juniorském mistrovství světa, ale udělal několik dní před začátkem kvůli vážné zimě. Další mistrovství světa mezi juniory pro něj se vyvíjela úspěšněji. Stal se třetím a ztrácel pouze čínským, Sun Nanya a japonskému Yuzuru Hania.

Na ruském šampionátu na loňském ročníku se umístilo desáté místo. V roce 2010 se stala 13. v ruském šampionátu, pak v éře Jevgenije Puščenka. Byl to ten, kdo získal zlatou medaili.

Rok 2011 se stal klíčem kariéry sportovce. Na ruském šampionátu vystupoval více než kdy jindy úspěšně a získal stříbrnou medaili. Konstantin Menshov, který obsadil první místo, ztratil asi 14 bodů.

V další sezóně zopakoval svůj úspěch. Tentokrát zvítězil Evgeni Plushenko, který získal o 5 bodů více za každý výkon než Arthur Gachinsky. Krasokorčík, jehož fotografie se začaly objevovat ve sportovních publikacích, se nevzdával. V následujícím roce však nezůstal na stupních vítězů a zůstal čtvrtý. Vítězství opět u Plushenka. Arthurovými hlavními soupeři jsou Voronov a Menshov, druhý a třetí.

V roce 2014 se trenér změní Arthur Hill. Krasokorčistr připravuje čerstvé množství, nicméně na ruském šampionátu opět nezískal žádné medaile. Vyhrál šesté místo. Vítězství šampionátu bylo tentokrát Maxim Kovtun.

A v roce 2015 je Gachinský šestý. V prosinci oznámil svůj odchod do důchodu.

Programy

Gachinsky přišel do světa krasokorčulování s krátkým programem Flamenco - jasným, expresivním španělským tancem. Ve svobodném programu porazil soudce tancem založeným na díle "Romeo a Julie" na hudbu italského skladatele Nina Rotha. A při demonstračních vystoupeních jel pod Elvisem Presleyem.

Během své kariéry připravil v krátkých a náhodných programech několik desítek čísel. On hrál soundtracky pro filmy "pan a paní Smith" k hudbě britského skladatele John Powell, "Anna Karenina" italský Dario Marianelli, "Interview s upírem" amerického Elliot Goldenthal, 451 stupňů Fahrenheita Pole Wojciech Kilyar. спользовал композиции Дмитрия Шостаковича, Томазо Альбиони, Кэйко Мацуи и Майкла Джексона. A použil skladby Dmitrije Šostakoviče, Tomaso Albioniho, Keiko Matsuiho a Michaela Jacksona.

Osobní život

Arthur Hill-Hachinsky krasokorčík fotografie

Podle vlastního uznání bylo rozhodnutí o ukončení kariéry poměrně snadné k Gachinsky.

Hlavními příčinami byly četné zranění, které bruslař sledoval téměř každou sezónu. Opustil velký sport ve věku 22 let. Kromě toho atlet poznamenal, že se zastavil na místě ve svém vývoji, přestal se zlepšovat. Přál si svým kolegům hodně štěstí a síly překonat japonský Yuzuru Hania, který nedávno začal ovládat mezinárodní scénu.

Arthur Hill-Gachinsky, krasokorčík, a jeho žena chtějí věnovat více času sobě a cestovat. O milovaném sportovce je málo známo. Média podrobně popsala příběh předchozího miláčka Arthura, bruslaře Kathariny Herboldtové. Ona také cvičil od Mishin.

Společně odjížděli do námořních středisek a dokonce si pronajali byt, ve kterém začali spolu žít. Během tohoto období dosáhl Gachinský významných úspěchů na ruské a mezinárodní scéně. Nicméně se brzy rozdělili a iniciátorka byla Katharina, která uvedla, že tyto vztahy původně nepovažovala za dlouhodobé.